fbpx

HAKKIMIZDA

YORUMLAR

Her öğrencisiyle birebir ilgilenen çok iyi bir öğretim kurumu. Hocaların her biri alanlarında oldukça yetkin, hatta bazen bu hoca bunları nereden biliyor bile diyebilirsiniz. Böyle olunca da başarı kaçınılmaz oluyor tabii…

Gürkan İnal/ÖĞRENCİ 

Aile ortamı içerisinde sınav stresimi yönetmeyi, planlı ve disiplinli ders çalışmayı ve rehber hocalarımın yardımıyla bu zorlukların üstesinden gelmeyi başararak bir zamanlar hayalim olan Sabancı Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünü kazandım. Bu başarıya benim başarım demek doğru değil, bu başarı bizim başarımız. 

Egemen Kılıç/ÖĞRENCİ 

Başta İlker hoca olmak üzere tüm hocalarımıza en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz.  Kızımızı akademik ve psikolojik anlamda bir bütün olarak ele alıp desteklediğiniz için ve bizi istediğimiz hedefe ulaştırdığınız için çok teşekkür ederiz. 

NİHAT ADIYAMAN/VELİ 

Hem çok değerli insanlar kattım hayatıma hem de çocukluk hayalim olan tıp fakültesini buradaki değerli hocalarım sayesinde kazandım 

İlayda Adıyaman/ÖĞRENCİ 

Sahibi olan İlker Nafile sıradanın aksini yaşam felsefesi haline getirmiş biri zaten. Sosyal medyada “Türkiye birincisi olan öğrencisine verdiği sözü tuttu lüks aracını hediye etti” haberi var ya işte o hoca bu hoca. 

Canberk Koçkan/ÖĞRENCİ